Cerca al web

Propers espectacles

20 / 10 / 19 a les 11:00 h Temps de llum Clardelluna Sala Fènix, Barcelona

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Adéu, Peter Pan Festuc Teatre Teatre Núria Espert, Sant Andreu de la Barca

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 11:00 h Temps de llum Clardelluna Sala Fènix, Barcelona

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Adéu, Peter Pan Festuc Teatre Teatre Núria Espert, Sant Andreu de la Barca

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Hai, la pescadora de somnis Cia. Giramàgic Espai Maragall, Gavà

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 12:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre Ateneu de Banyoles, Banyoles

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida

22 / 11 / 19 a les 18:30 h El silenci d'Hamelin – 15è Festival Guant Farrés Brothers i Cia. Teatre Principal de Valls, Valls

22 / 11 / 19 a les 22:00 h Vida Cia. Javier Aranda Teatre Principal de Valls, Valls

23 / 11 / 19 a les 18:00 h Ulissa – 15è Festival Guant Teatre Principal de Valls, Valls

BARCELONA

20 / 10 / 19 a les 11:00 h Temps de llum Clardelluna Sala Fènix, Barcelona

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Adéu, Peter Pan Festuc Teatre Teatre Núria Espert, Sant Andreu de la Barca

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Hai, la pescadora de somnis Cia. Giramàgic Espai Maragall, Gavà


GIRONA

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 12:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre Ateneu de Banyoles, Banyoles

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell


LLEIDA

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida


TARRAGONA

22 / 11 / 19 a les 18:30 h El silenci d'Hamelin – 15è Festival Guant Farrés Brothers i Cia. Teatre Principal de Valls, Valls

22 / 11 / 19 a les 22:00 h Vida Cia. Javier Aranda Teatre Principal de Valls, Valls

23 / 11 / 19 a les 18:00 h Ulissa – 15è Festival Guant Teatre Principal de Valls, Valls

Agenda

<< Mai 2019 >>
DlDtDcDjDvDsDg
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Crítiques

A fons

Segueix-nos!

Comments are closed.

Pin It on Pinterest