Cerca al web

Propers espectacles

18 / 10 / 19 a les 18:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

18 / 10 / 19 a les 18:30 h L'Endrapasomnis Teatre al detall Centre Cívic Baró de Viver, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 12:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

18 / 10 / 19 a les 18:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

18 / 10 / 19 a les 18:30 h L'Endrapasomnis Teatre al detall Centre Cívic Baró de Viver, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 12:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 12:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre Ateneu de Banyoles, Banyoles

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida

19 / 10 / 19 a les 18:00 h L'aventura d'avorrir-se L’Estaquirot Teatre La Lira Ampostina, Amposta

30 / 11 / 19 a les 18:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre La Lira Ampostina, Amposta

07 / 12 / 19 a les 18:00 h Sihir i la nit de reis Lazzigags Teatre Orfeó Montsià, Ulldecona

BARCELONA

18 / 10 / 19 a les 18:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

18 / 10 / 19 a les 18:30 h L'Endrapasomnis Teatre al detall Centre Cívic Baró de Viver, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 12:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona


GIRONA

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 12:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre Ateneu de Banyoles, Banyoles

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell


LLEIDA

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida


TARRAGONA

19 / 10 / 19 a les 18:00 h L'aventura d'avorrir-se L’Estaquirot Teatre La Lira Ampostina, Amposta

30 / 11 / 19 a les 18:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre La Lira Ampostina, Amposta

07 / 12 / 19 a les 18:00 h Sihir i la nit de reis Lazzigags Teatre Orfeó Montsià, Ulldecona

Agenda

<< Oct 2019 >>
DlDtDcDjDvDsDg
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Crítiques

A fons

Segueix-nos!

Comments are closed.

Pin It on Pinterest