Slide Slide

Cerca al web

Propers espectacles

23 / 02 / 24 a les 17:30 h El cau del Tabalet Farrés Brothers i Cia. Centre Cívic Baró de Viver, Barcelona

23 / 02 / 24 a les 17:30 h Rebobina! Companyia CapGira Centre Cívic Albareda, Barcelona

23 / 02 / 24 a les 17:30 h Rigoberta i el Windigo Kali Teatre Centre Cívic Nord, Granollers

23 / 02 / 24 a les 17:30 h El cau del Tabalet Farrés Brothers i Cia. Centre Cívic Baró de Viver, Barcelona

23 / 02 / 24 a les 17:30 h Rebobina! Companyia CapGira Centre Cívic Albareda, Barcelona

23 / 02 / 24 a les 17:30 h Rigoberta i el Windigo Kali Teatre Centre Cívic Nord, Granollers

23 / 02 / 24 a les 19:30 h Ma solitud Guillem Albà Centre Civic de Porqueres, Porqueres

23 / 02 / 24 a les 21:00 h Ma solitud Guillem Albà Centre Civic de Porqueres, Porqueres

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Gnoma Cia. Pea Green Boat Casal de Flaçà, Flaçà

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Mentida podrida CAL Teatre Teatre Cinema Guiu, La Seu d’Urgell

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Tempus El Que Ma Queda De Teatre Caixafòrum Lleida, Lleida

24 / 02 / 24 a les 18:30 h Lumière Txema Muñoz Centre Cultural Lo Casino Alcarràs, Alcarràs

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Les Pirates de Terra endins La companyia Sgratta Auditori Unió Filharmònica d’Amposta, Amposta

25 / 02 / 24 a les 12:00 h La casa més petita Campi Qui Pugui Teatre Auditori Felip Pedrell, Tortosa

25 / 02 / 24 a les 12:00 h LA RULOT DELS TREFFEN – Circ Llunar 2024 Cia. Ton Muntané Escola Sant Bernat Calvó, Reus

BARCELONA

23 / 02 / 24 a les 17:30 h El cau del Tabalet Farrés Brothers i Cia. Centre Cívic Baró de Viver, Barcelona

23 / 02 / 24 a les 17:30 h Rebobina! Companyia CapGira Centre Cívic Albareda, Barcelona

23 / 02 / 24 a les 17:30 h Rigoberta i el Windigo Kali Teatre Centre Cívic Nord, Granollers


GIRONA

23 / 02 / 24 a les 19:30 h Ma solitud Guillem Albà Centre Civic de Porqueres, Porqueres

23 / 02 / 24 a les 21:00 h Ma solitud Guillem Albà Centre Civic de Porqueres, Porqueres

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Gnoma Cia. Pea Green Boat Casal de Flaçà, Flaçà


LLEIDA

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Mentida podrida CAL Teatre Teatre Cinema Guiu, La Seu d’Urgell

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Tempus El Que Ma Queda De Teatre Caixafòrum Lleida, Lleida

24 / 02 / 24 a les 18:30 h Lumière Txema Muñoz Centre Cultural Lo Casino Alcarràs, Alcarràs


TARRAGONA

24 / 02 / 24 a les 18:00 h Les Pirates de Terra endins La companyia Sgratta Auditori Unió Filharmònica d’Amposta, Amposta

25 / 02 / 24 a les 12:00 h La casa més petita Campi Qui Pugui Teatre Auditori Felip Pedrell, Tortosa

25 / 02 / 24 a les 12:00 h LA RULOT DELS TREFFEN – Circ Llunar 2024 Cia. Ton Muntané Escola Sant Bernat Calvó, Reus

Agenda

<< Feb 2024 >>
DlDtDcDjDvDsDg
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Crítiques

A fons

Segueix-nos!

Comments are closed.

  • Una iniciativa de:
    Associació Professional de teatre per a tots els públics
    Amb el suport de:
    Col·labora:
    col·labora Diputació de Barcelona        SGAE         Institut d'Estudis Ilerdencs         Diputació de Lleida        Ajuntament de Barcelona        INAEM - Ministerio de Cultura        

    Financiado por la Unión Europea-Next Generation EU. Proyecto financiado por el INAEM, Ministerio de Cultura y Deporte

        

Pin It on Pinterest