MAC Mercè Arts de Carrer – Festes de la Mercè de Barcelona
Diverses CompanyiesESPAI CASTELL DE MONTJUÏC
D’11 a 14 h – La Xarranca – Juga i juga – Jocs
11.30 h – Circ Pistolet – Potser no hi ha final – Circ, música
11.30 h – Señor StetS – Cuerdo – Circ
12 h – Adrian Schvarzstein, Jurate Sirvyte & The Schwing – Brutti ( Feos ) – Teatre
12.30 h – Cie. Nicanor de Elia – Copyleft – Circ, dansa
12.45 h – Chris Iris – GAP of 42 – Circ
13.15 h – Las Polis – Circ
13.15 h – Cabaret We are back! – Amb les cies:
La Fem Fatal -Eje36
Duo Laos – Upside Down
Nacho Ricci – Part of me
LPF Events – Valeriia Davydenko -Way to Dream
Arte Algo – Arte Algo Teeterboard – Show
Anastasia Karampournioti – Anastasia – Circ
De 16 a 19.30 h – La Xarranca – Juga i juga – Jocs
16.45 h – Circ Pistolet – Potser no hi ha final – Circ, música
16.30 h – Señor StetS – Cuerdo – Circ
16.30 h – Adrian Schvarzstein, Jurate Sirvyte & The Schwing – Brutti ( Feos ) -Teatre
17.45 h – Cie. Nicanor de Elia – Copyleft – Circ, dansa
17.45 h – Chris Iris – GAP of 42 – Circ
18.15 h – Las Polis – Circ
18.30 h – Cabaret We are back! – Amb les cies:
La Fem Fatal -Eje36
Duo Laos – Upside Down
Nacho Ricci – Part of me
LPF Events – Valeriia Davydenko -Way to Dream
Arte Algo – Arte Algo Teeterboard – Show
Anastasia Karampournioti – Anastasia – Circ
19 h – circOliva -Vermut acrobàtic – Teatre, circ, dansa
ESPAI JARDINS DELS DRETS HUMANS
11 h – La Tal – Jardiners – Teatre
11.30 h – La Industrial Teatrera – Herència – Teatre
12.20 h – Ertza – Meeting Point – Dansa
12.20 h –La Tal – Cuines – Teatre
12.55 h – Duo Kaos – Time to Loop – Circ
13.30 h – Bufa&Sons- Quotidiafonismes -Música
ESPAI PALAUET ALBÉNIZ
11.15 h – Cia. Ortiga – Kumulunimbu – Titelles
11.15 h – Cia. Sara Pons – Win-DO-W – Teatre, titelles
12.30 h – Jean Philippe Kikolas – Sin remite – Teatre, circ
17 h – Magí Serra & Anamaria Klajnšček – Cossoc – Circ, dansa
17 h – Humanhood – Sphera – Dansa
18.30 h – Marala – A trenc d’alba – Música
ESPAI PARC DE L’ESTACIÓ DEL NORD
De 12 a 14 h – Andy Ruiz – Mira l’Havana Audiovisual – tecnologia
De 12 a 14 h – Der Weltensammler – L’arxiu del col·leccionista de mons – Instal·lació participativa
De 12 a 14 h – Chonk – The King of the Playground – Teatre
De 12 a 14 h – Restvorm – Tetra Town – Teatre, taller reciclatge
12 h – Susana Pous – Malson i taller de dansa cubana – Dansa
12.30 h – Cia. Mar Gómez – Born to kiss – Dansa
13 h – Unaiuna – Goosebumps – Dansa
13 h – Txema Muñoz – BLU: the lost toy – Teatre
13 h – Losinformalls – Eso – Teatre
13.15 h – Cia. Nadine Gerspacher – A New Home – Dansa
13.15 h – Cia. Sebastian Garcia Ferro – Upper Vol. I – Dansa
17 h – Fre3 Bodies – Red – Dansa
De 17 a 19 h – Andy Ruiz – Mira l’Havana Audiovisual – tecnologia
De 17 a 20 h – Der Weltensammler – L’arxiu del col·leccionista de mons – Instal·lació participativa
De 17 a 20 h – Chonk – The King of the Playground – Teatre
De 17 a 20 h – Restvorm – Tetra Town – Teatre, taller reciclatge
17 h – Cia. Mar Gómez – Born to kiss – Dansa
17.15 h – Txema Muñoz – BLU: the lost toy – Teatre
17.30 h – MiCompañía – Especial l’Havana – Dansa
17.30 h – Losinformalls – Eso – Teatre
17.45 h – Cia. Nadine Gerspacher – A New Home – Dansa
18.30 h – Tatakai – Tatakai – Dansa urbana
18.30 h – Inés-Sybille Vooduness – No hay nido que me contenga ni me quiera contener – Dansa
18.30 h – Txema Muñoz – BLU: the lost toy – Teatre
18.45 h – Cia. Sebastian Garcia Ferro – Upper Vol. I – Dansa
19.15 h – La Macana – Pink Unicorns – Dansa
ESPAI PARC DE LA CIUTADILLA
11.15 h – L’Horta Teatre – Horta – Teatre
De 12 a 14 h – Opakar – Sindicat de Monstres: consells per menjar bé – Teatre
De 12 a 14 h – Compagnie DUT Les Manèges Fitness / Paseos de fitness – Jocs
12 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes
12 h – Barcelona Rhythm Tap – Tap-Tap – Dansa
12.30 h – L’Horta Teatre -Horta – Teatre
12.30 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes
13 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes
13.15 h – Ymedio Teatro – Eco – Teatre, circ
13.30 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes
17 h – Conjunto Folklórico Nacional de Cuba – La raíz en el tiempo – Dansa
De 17 a 20 h – Compagnie DUT – Les Manèges Fitness / Paseos de fitness – Jocs
17 h – El racó de l’Havana – Conte-contes – teatre
17 h – L’Horta Teatre – Horta – Teatre
De 17 a 19.30 h – Opakar – Sindicat de Monstres: consells per menjar bé – Teatre
17 h – Barcelona Rhythm Tap – Tap-Tap -Dansa
18.15 h – Ymedio Teatro – Eco – Teatre, circ
18.30 h – Col·lectiu Liant La Troca – Desfasats – Dansa
18.30 h – L’Horta Teatre – Horta – Teatre
19.15 h – La Banda, Street Groove – Ritme al carrer – Dansa
ESPAI PARC DE LA TRINITAT
12 h – Brodas Bros i Deydey, D. Willis, R. Modesti, Indhhia & Kham, Pocahonstyle i Zyco, Premoh’s Cru, Colectivo Kampai – Street Concept – Dansa urbana
De 12 a 14 h – El Ritme del Carrer -Vine a ballar Dancehall al Ritme del Carrer – Dansa urbana
12.45 h – Brodas Bros – Pere i el llop – Dansa
13.15 h – The Ruggeds – Between Us – Teatre, dansa
17 h – Brodas Bros i Deydey, D. Willis, R. Modesti, Indhhia & Kham, Pocahonstyle i Zyco, Premoh’s Cru, Colectivo Kampai – Street Concept – Dansa urbana
De 17 a 19 h – El Ritme del Carrer – Competició Breakdance – Dansa urbana
17.30 h – Brodas Bros – Pere i el llop – Dansa
18.15 h – The Ruggeds – Between Us – Teatre, dansa
19.30 h – Brodas Bros – Pere i el llop – Dansa
De 19.15 a 21.30 h – Extreme – L’Extreme Barcelona arriba a la Mercè – Esports
ESPAI PARC DE JOAN MIRÓ
D’11.30 a 14 h – El Pájaro Jocs – Petits Somnis – Jocs
D’11.30 a 14 h – Galiot Teatre – Giravolta Titelles – Titelles
11.45 h – La Gata Japonesa – Los viajes de Bowa – Circ, màgia (Apte per a persones amb discapacitat visual)
12.45 h – Sàndal Produccions – Animalia, Inc – Teatre, titelles
12.45 h – Markeliñe – Chef Nature – Teatre
13.30 h – Mag Fèlix Brunet – Bicicadabra i Gelicadabra – Màgia
De 16 a 19.30 h – El Pájaro Jocs – Petits Somnis – Jocs
De 16 a 19.30 h – Galiot Teatre – Giravolta Titelles – Titelles
16 h – Mag Fèlix Brunet – Bicicadabra i Gelicadabra – Màgia
16.30 h – Sàndal Produccions – Animalia, Inc – Teatre, titelles
16.30 h – Markeliñe – Chef Nature – Teatre
17 h – La Gata Japonesa – Los viajes de Bowa – Circ, màgia (Apte per a persones amb discapacitat visual)
17.45 h – Mag Fèlix Brunet – Bicicadabra i Gelicadabra – Màgia
18.15 h – Sàndal Produccions – Animalia, Inc – Teatre, titelles
18.30 h – Markeliñe – Chef Nature – Teatre
19 h – La Gata Japonesa – Los viajes de Bowa – Circ, màgia (Apte per a persones amb discapacitat visual)
Públic familiar Gratuït - Reserva prèvia + informació i opinions