Agenda per estar al dia! Agenda per estar al dia!
MAC Mercè Arts de Carrer - Festes de la Mercè de Barcelona
26 / 09 / 21 · Tot el dia · Diverses localitzacions, Barcelona

MAC Mercè Arts de Carrer – Festes de la Mercè de Barcelona

Diverses Companyies

ESPAI CASTELL DE MONTJUÏC

D’11 a 14 h – La Xarranca – Juga i juga – Jocs

11.30 h – Circ Pistolet – Potser no hi ha final – Circ, música

11.30 h – Señor StetS  – Cuerdo – Circ

12 h – Adrian Schvarzstein, Jurate Sirvyte & The Schwing – Brutti ( Feos ) –  Teatre

12.30 h – Cie. Nicanor de Elia – Copyleft – Circ, dansa

12.45 h – Chris Iris – GAP of 42 – Circ

13.15 h – Las Polis – Circ

13.15 h – Cabaret We are back! – Amb les cies:

La Fem Fatal -Eje36
Duo Laos – Upside Down
Nacho Ricci – Part of me
LPF Events – Valeriia Davydenko -Way to Dream
Arte Algo – Arte Algo Teeterboard – Show
Anastasia Karampournioti – Anastasia – Circ

De 16 a 19.30 h – La Xarranca – Juga i juga – Jocs

16.45 h – Circ Pistolet – Potser no hi ha final – Circ, música

16.30 h – Señor StetS – Cuerdo – Circ

16.30 h – Adrian Schvarzstein, Jurate Sirvyte & The Schwing – Brutti ( Feos ) -Teatre

17.45 h – Cie. Nicanor de Elia – Copyleft – Circ, dansa

17.45 h – Chris Iris – GAP of 42 – Circ

18.15 h – Las Polis – Circ

18.30 h – Cabaret We are back! – Amb les cies:

La Fem Fatal -Eje36
Duo Laos – Upside Down
Nacho Ricci – Part of me
LPF Events – Valeriia Davydenko -Way to Dream
Arte Algo – Arte Algo Teeterboard – Show
Anastasia Karampournioti – Anastasia – Circ

19 h – circOliva -Vermut acrobàtic – Teatre, circ, dansa

ESPAI JARDINS DELS DRETS HUMANS

11 h – La Tal – Jardiners – Teatre

11.30 h – La Industrial TeatreraHerència – Teatre

12.20 h – Ertza – Meeting Point – Dansa

12.20 h –La Tal – Cuines – Teatre

12.55 h – Duo Kaos – Time to Loop – Circ

13.30 h – Bufa&Sons- Quotidiafonismes -Música

ESPAI PALAUET ALBÉNIZ

11.15 h – Cia. OrtigaKumulunimbu – Titelles

11.15 h – Cia. Sara Pons – Win-DO-W – Teatre, titelles

12.30 h – Jean Philippe Kikolas – Sin remite – Teatre, circ

17 h – Magí Serra & Anamaria Klajnšček – Cossoc – Circ, dansa

17 h – Humanhood – Sphera – Dansa

18.30 h – Marala – A trenc d’alba – Música

ESPAI PARC DE L’ESTACIÓ DEL NORD

De 12 a 14 h – Andy Ruiz –  Mira l’Havana Audiovisual – tecnologia

De 12 a 14 h – Der Weltensammler – L’arxiu del col·leccionista de mons – Instal·lació participativa

De 12 a 14 h – Chonk – The King of the Playground – Teatre

De 12 a 14 h – Restvorm – Tetra Town – Teatre, taller reciclatge

12 h – Susana Pous – Malson i taller de dansa cubana – Dansa

12.30 h – Cia. Mar Gómez – Born to kiss – Dansa

13 h – Unaiuna – Goosebumps – Dansa

13 h –  Txema Muñoz – BLU: the lost toy – Teatre

13 h – Losinformalls – Eso – Teatre

13.15 h – Cia. Nadine Gerspacher – A New Home – Dansa

13.15 h – Cia. Sebastian Garcia Ferro – Upper Vol. I – Dansa

17 h – Fre3 Bodies – Red – Dansa

De 17 a 19 h – Andy Ruiz – Mira l’Havana Audiovisual – tecnologia

De 17 a 20 h –  Der Weltensammler –  L’arxiu del col·leccionista de mons – Instal·lació participativa

De 17 a 20 h – Chonk – The King of the Playground – Teatre

De 17 a 20 h – Restvorm – Tetra Town – Teatre, taller reciclatge

17 h – Cia. Mar Gómez – Born to kiss – Dansa

17.15 h – Txema Muñoz –  BLU: the lost toy – Teatre

17.30 h – MiCompañía – Especial l’Havana – Dansa

17.30 h – Losinformalls – Eso – Teatre

17.45 h – Cia. Nadine Gerspacher – A New Home – Dansa

18.30 h – Tatakai – Tatakai – Dansa urbana

18.30 h –  Inés-Sybille Vooduness –  No hay nido que me contenga ni me quiera contener – Dansa

18.30 h –  Txema Muñoz – BLU: the lost toy – Teatre

18.45 h –  Cia. Sebastian Garcia Ferro – Upper Vol. I – Dansa

19.15 h – La Macana – Pink Unicorns – Dansa

ESPAI PARC DE LA CIUTADILLA

11.15 h – L’Horta Teatre – Horta – Teatre

De 12 a 14 h – Opakar – Sindicat de Monstres: consells per menjar bé – Teatre

De 12 a 14 h – Compagnie DUT Les Manèges Fitness / Paseos de fitness – Jocs

12 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes

12 h – Barcelona Rhythm Tap – Tap-Tap – Dansa

12.30 h – L’Horta Teatre -Horta – Teatre

12.30 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes

13 h – Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes

13.15 h – Ymedio Teatro – Eco – Teatre, circ

13.30 h –  Tia Tata – Contes de l’Havana – Conte-contes

17 h – Conjunto Folklórico Nacional de Cuba – La raíz en el tiempo – Dansa

De 17 a 20 h – Compagnie DUT – Les Manèges Fitness / Paseos de fitness – Jocs

17 h – El racó de l’Havana – Conte-contes – teatre

17 h – L’Horta Teatre – Horta – Teatre

De 17 a 19.30 h – Opakar – Sindicat de Monstres: consells per menjar bé – Teatre

17 h – Barcelona Rhythm Tap – Tap-Tap -Dansa

18.15 h – Ymedio Teatro – Eco – Teatre, circ

18.30 h – Col·lectiu Liant La Troca – Desfasats – Dansa

18.30 h – L’Horta Teatre – Horta – Teatre

19.15 h – La Banda, Street Groove – Ritme al carrer – Dansa

ESPAI PARC DE LA TRINITAT

12 h – Brodas Bros i Deydey, D. Willis, R. Modesti, Indhhia & Kham, Pocahonstyle i Zyco, Premoh’s Cru, Colectivo Kampai – Street Concept – Dansa urbana

De 12 a 14 h – El Ritme del Carrer -Vine a ballar Dancehall al Ritme del Carrer – Dansa urbana

12.45 h – Brodas Bros – Pere i el llop – Dansa

13.15 h – The Ruggeds – Between Us – Teatre, dansa

17 h – Brodas Bros i Deydey, D. Willis, R. Modesti, Indhhia & Kham, Pocahonstyle i Zyco, Premoh’s Cru, Colectivo Kampai – Street Concept – Dansa urbana

De 17 a 19 h – El Ritme del Carrer – Competició Breakdance – Dansa urbana

17.30 h – Brodas Bros  – Pere i el llop – Dansa

18.15 h – The Ruggeds – Between Us – Teatre, dansa

19.30 h – Brodas Bros – Pere i el llop – Dansa

De 19.15 a 21.30 h – Extreme – L’Extreme Barcelona arriba a la Mercè – Esports

ESPAI PARC DE JOAN MIRÓ

D’11.30 a 14 h – El Pájaro JocsPetits Somnis – Jocs

D’11.30 a 14 h – Galiot TeatreGiravolta Titelles – Titelles

11.45 h – La Gata Japonesa – Los viajes de Bowa – Circ, màgia (Apte per a persones amb discapacitat visual)

12.45 h – Sàndal ProduccionsAnimalia, Inc – Teatre, titelles

12.45 h – MarkeliñeChef Nature – Teatre

13.30 h – Mag Fèlix Brunet – Bicicadabra i Gelicadabra – Màgia

De 16 a 19.30 h – El Pájaro JocsPetits Somnis – Jocs

De 16 a 19.30 h – Galiot Teatre Giravolta Titelles – Titelles

16 h – Mag Fèlix Brunet – Bicicadabra i Gelicadabra – Màgia

16.30 h – Sàndal ProduccionsAnimalia, Inc – Teatre, titelles

16.30 h – MarkeliñeChef Nature – Teatre

17 h – La Gata Japonesa – Los viajes de Bowa – Circ, màgia (Apte per a persones amb discapacitat visual)

17.45 h – Mag Fèlix Brunet – Bicicadabra i Gelicadabra – Màgia

18.15 h – Sàndal ProduccionsAnimalia, Inc – Teatre, titelles

18.30 h – MarkeliñeChef Nature – Teatre

19 h – La Gata Japonesa – Los viajes de Bowa – Circ, màgia (Apte per a persones amb discapacitat visual)

 

Públic familiar Gratuït - Reserva prèvia + informació i opinions
Carregant mapa...
Telèfon: · Web:

Pin It on Pinterest

Share This