Agenda per estar al dia! Agenda per estar al dia!
Fira de Circ al Carrer La Bisbal d'Empordà
15 / 07 / 22 - 17 / 07 / 22 · Tot el dia · Vàries ubicacions – La Bisbal d’Empordà, La Bisbal d'Empordà

Fira de Circ al Carrer La Bisbal d’Empordà

Varies companyies
Divendres 15.07
Hora Companyia / Espectacle Durada Lloc
20:00 Aperitiu Benvinguda 27ena Fira de Circ 10′ Espai Fira
22:30 Col·lectiu TQM / Volov 55′ Parc 8 de març
23:00 Som Noise/ Breach 60′ Terracotta Museu
23:30 De Bueyes Perdidos/ Bueyes Perdidos 50′ Escola Mas Clarà
23:30 Insomnia Nuevo Circo/ Costat fosc de la lluna 20′ Espai Fira
Dissabte 16.07
Hora Companyia / Espectacle Durada Lloc
11:30 Circ Los / Kasumay 55′ El Passeig C
12:30 Contaminando Sonrisas / Taller de circ 100′ El Passeig A
12:30 Trampoline 2000/ Taller Air Track 60′ El Passeig D
13:00 Ambi2 / Rutinas 35′ Espai Fira
16:30 Escola de Circ 40′ El Passeig A
17:30 Cie Allez-Hop/ L’Or du Temps 20′ Germans Sitjar
17:30 Hotel Iocandi / Peix 50′ Joan de Margarit
17:30 Cia D’es Tro / Poi 45′ Escoles Velles
18:30 Circ Los / Kasumay 55′ Passeig C
18:45 De Bueyes Perdidos / Bueyes Perdidos 50′ Torre Maria
19:00 Bucraa Circus/ El Gran final 55′ Jutjats
19:15 Gran Dimitri/ The legend 50′ Espai Fira
19:15 Cie Allez-Hop/ L’Or du Temps 20′ Germans Sitjar
19:45 Trocos Lucos / La Tartana 45′ Carreras Dagas
20:00 Cia  Non Sin Tri / iNSTans 45′ Ajuntament
20:15 Cia Moveo / Echoes 45′ Museu Terracota
20:15 Cia D’es Tro / Poi 45′ Escoles Velles
20:15 Hotel Iocandi / Peix 50′ Joan de Margarit
20:30 D’Click / Latas 50′ Escola Mas Clarà
22:45 Maintomano / Sin Miedo 50′ Plaça del Castell
23:00 Be Flat / Bubble You 50′ 8 De Març
23:45 Zirkozaurre / Kbr3 50′ Germans Sitjar
00:00 Black Kiss / Concert Rock 90′ Espai Fira
 
Diumenge 17.7
Hora Companyia/ Espectacle Durada Lloc
11:30 Cie Dessous De Barbara / Crazy Safari Circus 50′ Passeig C
12:30 Los Herreritas/ Taller de Cric 90′ Passeig A
13:00 Cia Ambi2 / Rutinas 35′ Espai Fira
17:00 Yldor Llach / L’Y Ànsia per volar 50′ Plaça Sardana
17:00 Las Sistars / Da, Mai Aspetta 45′ Escoles Velles
17:45 Maintomano/ Kaldi 50′ Passeig C
18:15 La Churry/ Woow 45′ Pl. Benet Mercader (Pietat)
18:15 Gran Dimitri / The legend 50′ Plaça Major
18:30 DerechaIzquierda / Guurka 40′ 8 de Març
18:45 Slackline 20′ Riu Daró
19:15 La Perxa / Azata Moment 50′ Escola Mas Clarà
19:30 Las Sistars /  Da,Mai Aspetta 45′ Escoles Velles
19:45 Yldor Llach / L’Y ansia per volar 50′ Plaça Sardana
20:00 Cia Non Sin Tri / iNSTans 45′ Ajuntament
20:30 Trocos Lucos / La Tartana 45′ Carreras Dagas
20:30 Capicua / Nüshu 50′ Torre Maria
20:30 Down Light XXL 60′ Espai Fira
22:30 Cabaret de Circ / Diversos Artistes 75′ Plaça del Castell
6,00€ / Gratuït + informació i opinions
Carregant mapa...
Telèfon: · Web:

Pin It on Pinterest

Share This