Agenda per estar al dia! Agenda per estar al dia!
Festival Esbaiola't
14 / 07 / 22 - 17 / 07 / 22 · Tot el dia · Diverses ubicacions – Esterri d’Àneu, Esterri d'Àneu

Festival Esbaiola’t

Varies companyies
Espai Hora Durada Dijous 14 juliol Format i edat recomanada
EM – Ecomuseu 19h 1h Esperanceta i l’etnografia pallaresa Cabaret pagès, TP
F – Firal 22h 50′ Sound de Secà ” SUMA +”  Música i dansa, TP
Espai Hora Divendres 15 juliol Format i edat recomanada
C – Pl. Closa 17-21h 4h La Baldufa – “Nautilus” Carrussel, 1-5 anys
C – Pl. Closa 17-21h 4h La platgeta del festival TP
C – Pl. Closa 17-21h 4h Espai d’automaquillatge TP
M- Era de Marxant  17-21h 4h Toc de fusta “Els amics d’en Crusó” Jocs, TP
J – Jardí 17h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 17.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 18h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 18.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 19h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 19.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 20h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 20.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
F – Firal 17h 60′ Xip Xap “Uh! quin cangueli” Animació i titelles, +2 anys
F – Firal 17.45h Xocolatada TP
I-Itinerant 18.15h 45′ Imperial Kikiristan “Fantasies Kikiristaneses” Música, TP
H – Hípica 18.45h 55′ Titiriteros de Binéfar “Dragoncio” Titelles, TP
EM – Ecomuseu 18.45h 1h Esperanceta i l’etnografia pallaresa Cabaret pagès, TP
T – Teatre 19h 40′ EAM Aula de Teatre i CAC Rogelio Rivel “Joves” Teatre i circ, +10 anys
S – Posta Sol 19.45h 75 min Posta de sol amb la Pixie Dixie Caminada i música, TP
P – Pista  20h 50′ Trocos Lucos “La Tartana” Circ, TP
T – Teatre 22h 40′ EAM Aula de Teatre i CAC Rogelio Rivel “Joves” Teatre i circ, +10 anys
F – Firal 23h 50′ Imperial Kikiristan “JümeläG” Teatre, TP
Espai Hora Dissabte 16 juliol
J – Jardí 11h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 11.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 12h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 12.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
C – Pl. Closa 11-13h 2h La Baldufa – “Nautilus” Carrussel, 1-5 anys
C – Pl. Closa 11-13h 2h La platgeta del festival TP
C – Pl. Closa 11-13h 2h Espai d’automaquillatge TP
M- Era de Marxant  11-13h 2h Toc de fusta “Els amics d’en Crusó” Jocs, TP
E – Escola 11h 45′ Solaç “Psicodèlia per xics” Taller, +1 any
E – Escola 12h 45′ Solaç “Psicodèlia per xics” Taller, +1 any
E – Escola 11h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 11.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 12h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 12.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
T – Teatre 11h 50′ La Baldufa “La Faula de l’Esquirol” Teatre, +3 anys
H – Hípica 11h 55′ Titiriteros de Binéfar “Dragoncio” Titelles, TP
L – Les Encantades 11h 1h 30′ Vàries artistes “Les Encantades” Caminada i circ, TP
H – Hípica 12.30h 45′ Cia Ortiga “Kumulunimbu” Titelles, +6 anys
F – Firal 12.30h 55′ Chicharrón Circo Flamenco “Sin Ojana” Circ, +8 anys
EM – Ecomuseu 12.30h 1h Esperanceta i l’etnografia pallaresa Cabaret pagès, TP
I – Itinerant 13h 45′ Imperial Kikiristan “Fantaisies Kikiristanaises” Música, TP
J – Jardí 17h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 17.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 18h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 18.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 19h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 19.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 20h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 20.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
C – Pl. Closa 17-21h 4h La Baldufa – “Nautilus” Carrussel, 1-5 anys
C – Pl. Closa 17-21h 4h La platgeta del festival TP
C – Pl. Closa 17-21h 4h Espai d’automaquillatge TP
M- Era de Marxant  17-21h 4h Toc de fusta “Els amics d’en Crusó” Jocs, TP
E – Escola 17h 1h 15′ Solaç “Taller de capgrossos” Taller, +4 anys
E – Escola 18.15h 1h 15′ Solaç “Taller de capgrossos” Taller, +4 anys
E – Escola 19.30h 1h 15′ Solaç “Taller de capgrossos” Taller, +4 anys
E – Escola 17h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 17.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 18h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 18.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 19h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 19.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 20h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 20.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
F – Firal 17h 40′ Chicharrón Circo Flamenco “Sin Ojana” Circ, +8 anys
H – Hípica 17h 55′ Titiriteros de Binéfar “Dragoncio” Titelles, TP
L – Les Encantades 18h 1h 30′ Vàries artistes “Les Encantades” Caminada i circ, TP
I-Itinerant 18h 35′ Xirriquiteula Teatre “Girafes”  Teatre de carrer, TP
H – Hípica 18.30h 45′ Cia Ortiga “Kumulunimbu” Titelles, +6 anys
T – Teatre 18.30h 50′ La Baldufa “La Faula de l’Esquirol” Teatre, +3 anys
EM – Ecomuseu 18.45h 1h Esperanceta i l’etnografia pallaresa Cabaret pagès, TP
I-Itinerant 19h 45′ Àneu Batukts “Batucada” Música, TP
H – Hípica 20h 40′ Rocamora Teatre “Solista” Titelles, TP
P – Pista  20h 50′ Imperial Kikiristan “JümeläG” Teatre, TP
CF – Camp de Futbol 20h 45′ La Burrasca “Marée Noire” Circ, TP
F – Firal i Riu 22h 30′ Correfoc – Diables de les Valls d’Àneu Foc, TP
F – Firal 23h 55′ Marie de Jongh “Ikimilikiliklik”  Teatre, +6 anys
Espai Hora Diumenge 17 juliol
J – Jardí 11h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 11.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 12h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 12.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
C – Pl. Closa 11-13h 2h La Baldufa – “Nautilus” Carrussel, 1-5 anys
C – Pl. Closa 11-13h 2h La platgeta del festival TP
C – Pl. Closa 11-13h 2h Espai d’automaquillatge TP
M- Era de Marxant  11-13h 2h Toc de fusta “Els amics d’en Crusó” Jocs, TP
E – Escola 10h 45′ Solaç “Psicodèlia per xics” Taller, +1 any
E – Escola 11h 45′ Solaç “Psicodèlia per xics” Taller, +1 any
E – Escola 12h 45′ Solaç “Psicodèlia per xics” Taller, +1 any
E – Escola 10h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 10.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 11h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 11.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 12h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 12.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
T – Teatre 11h 60′ Xirriquiteula Teatre “Laika” Teatre, +4 anys
H – Hípica 11h 40′ Rocamora Teatre “Solista” Titelles, TP
L – Les Encantades 11h 1h 30′ Vàries artistes “Les Encantades” Caminada i circ, TP
I-Itinerant 12.15h 40′ Kina Creu i l’Estarna “Cercavila de capgrossos” Cercavila, TP
H – Hípica 12.30h 45′ Cia Ortiga “Kumulunimbu” Titelles, +6 anys
F – Firal 13h 60′ Cia Manolo Alcántara “Maña”  Circ, +9 anys
J – Jardí 17h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 17.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 18h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 18.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 19h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
J – Jardí 19.30h 30′ Tombs Creatius “Secrets” Espectacle vivencial, +7 anys
C – Pl. Closa 17-20h 4h La Baldufa – “Nautilus” Carrussel, 1-5 anys
C – Pl. Closa 17-20h 4h La platgeta del festival TP
C – Pl. Closa 17-20h 4h Espai d’automaquillatge TP
Era de Marxant  17-20h 4h Toc de fusta “Els amics d’en Crusó” Jocs, TP
E – Escola 17h 55′ Solaç “Psicodèlia per xics” Taller, +1 any
E – Escola 17h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
E – Escola 17.30h 30′ Solaç “La Reserva, art truck” Taller, +4 anys
L – Les Encantades 17h 1h 30′ Vàries artistes “Les Encantades” Caminada i circ, TP
T – Teatre 17h 60′ Xirriquiteula Teatre “Laika” Teatre, +4 anys
H – Hípica 17h 45′ Cia Ortiga “Kumulunimbu” Titelles, +6 anys
F – Firal 18.30h 60′ Cia Manolo Alcántara “Maña”  Circ, +9 anys
H – Hípica 18.30h 40′ Rocamora Teatre “Solista” Titelles, TP
EM – Ecomuseu 18.45h 1h Esperanceta i l’etnografia pallaresa Cabaret pagès, TP
I- Itinerant 19h 35′ Xirriquiteula Teatre “Girafes”  Teatre de carrer, TP
Cf – Camp de Futbol 20h 45′ La Burrasca “Marée Noire” Circ, TP
7,00 €/ Gratuït + informació i opinions
Carregant mapa...
Telèfon: · Web:

Pin It on Pinterest

Share This