Cerca al web

Propers espectacles

24 / 10 / 19 a les 11:00 h Els Recicloperats Katakrak Castellbisbal, Castellbisbal

25 / 10 / 19 a les 18:00 h The Puppet Circus Cia. Alauda Teatro La Puntual, Barcelona

26 / 10 / 19 a les 12:00 h The Puppet Circus Cia. Alauda Teatro La Puntual, Barcelona

24 / 10 / 19 a les 11:00 h Els Recicloperats Katakrak Castellbisbal, Castellbisbal

25 / 10 / 19 a les 18:00 h The Puppet Circus Cia. Alauda Teatro La Puntual, Barcelona

26 / 10 / 19 a les 12:00 h The Puppet Circus Cia. Alauda Teatro La Puntual, Barcelona

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell

27 / 10 / 19 a les 17:30 h BAOBAB. Un arbre, un bolet i un esquirol La Pera Llimonera Teatre de Blanes, Blanes

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Laika Xirriquiteula Teatre Teatre Ateneu, Celrà

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida

22 / 11 / 19 a les 18:30 h El silenci d'Hamelin – 15è Festival Guant Farrés Brothers i Cia. Teatre Principal de Valls, Valls

22 / 11 / 19 a les 22:00 h Vida Cia. Javier Aranda Teatre Principal de Valls, Valls

23 / 11 / 19 a les 18:00 h Ulissa – 15è Festival Guant Teatre Principal de Valls, Valls

BARCELONA

24 / 10 / 19 a les 11:00 h Els Recicloperats Katakrak Castellbisbal, Castellbisbal

25 / 10 / 19 a les 18:00 h The Puppet Circus Cia. Alauda Teatro La Puntual, Barcelona

26 / 10 / 19 a les 12:00 h The Puppet Circus Cia. Alauda Teatro La Puntual, Barcelona


GIRONA

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell

27 / 10 / 19 a les 17:30 h BAOBAB. Un arbre, un bolet i un esquirol La Pera Llimonera Teatre de Blanes, Blanes

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Laika Xirriquiteula Teatre Teatre Ateneu, Celrà


LLEIDA

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida


TARRAGONA

22 / 11 / 19 a les 18:30 h El silenci d'Hamelin – 15è Festival Guant Farrés Brothers i Cia. Teatre Principal de Valls, Valls

22 / 11 / 19 a les 22:00 h Vida Cia. Javier Aranda Teatre Principal de Valls, Valls

23 / 11 / 19 a les 18:00 h Ulissa – 15è Festival Guant Teatre Principal de Valls, Valls

Agenda

<< Set 2019 >>
DlDtDcDjDvDsDg
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Crítiques

A fons

Segueix-nos!

Comments are closed.

Pin It on Pinterest