Cerca al web

Propers espectacles

23 / 09 / 20 a les 14:00 h Els amics d'en Crusó Toc de fusta Espai a determinar, Cervera

23 / 09 / 20 a les 18:00 h Per un instant Xirriquiteula Teatre & La Tresca i la Verdesca Centre Cívic Besòs, Barcelona

24 / 09 / 20 a les 10:15 h "C/Mercè 20, ESC A" – MAC La Mercè Parc de la Ciutadella – Escenari Cascada, Barcelona

23 / 09 / 20 a les 18:00 h Per un instant Xirriquiteula Teatre & La Tresca i la Verdesca Centre Cívic Besòs, Barcelona

24 / 09 / 20 a les 10:15 h "C/Mercè 20, ESC A" – MAC La Mercè Parc de la Ciutadella – Escenari Cascada, Barcelona

24 / 09 / 20 a les 10:15 h Arrived / Marúnica – MAC La Mercè Parc de la Ciutadella – Escenari Til·lers, Barcelona

26 / 09 / 20 a les 17:00 h Quimera La Guilla Teatre Plaça de les Escoles, Rialp

27 / 09 / 20 a les 11:00 h Pirates de secà Xip Xap, Teatre Espai a determinar, l’Estartit

27 / 09 / 20 a les 17:30 h Sopa de pedres Engruna Teatre Teatre de Blanes, Blanes

23 / 09 / 20 a les 14:00 h Els amics d'en Crusó Toc de fusta Espai a determinar, Cervera

24 / 09 / 20 a les 19:00 h La cigala i la formiga Xip Xap, Teatre Espai a determinar, Almacelles

25 / 09 / 20 a les 18:00 h Rum rum, Trasto karts – Festival Carrollets Xip Xap, Teatre Itinerant, Alguaire

27 / 09 / 20 a les 12:00 h Contes de la Mediterrània de les Germanes Baldufa Tanaka Teatre Teatret del Serrallo, Tarragona

12 / 12 / 20 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Teatre Orfeó Montsià, Ulldecona

BARCELONA

23 / 09 / 20 a les 18:00 h Per un instant Xirriquiteula Teatre & La Tresca i la Verdesca Centre Cívic Besòs, Barcelona

24 / 09 / 20 a les 10:15 h "C/Mercè 20, ESC A" – MAC La Mercè Parc de la Ciutadella – Escenari Cascada, Barcelona

24 / 09 / 20 a les 10:15 h Arrived / Marúnica – MAC La Mercè Parc de la Ciutadella – Escenari Til·lers, Barcelona


GIRONA

26 / 09 / 20 a les 17:00 h Quimera La Guilla Teatre Plaça de les Escoles, Rialp

27 / 09 / 20 a les 11:00 h Pirates de secà Xip Xap, Teatre Espai a determinar, l’Estartit

27 / 09 / 20 a les 17:30 h Sopa de pedres Engruna Teatre Teatre de Blanes, Blanes


LLEIDA

23 / 09 / 20 a les 14:00 h Els amics d'en Crusó Toc de fusta Espai a determinar, Cervera

24 / 09 / 20 a les 19:00 h La cigala i la formiga Xip Xap, Teatre Espai a determinar, Almacelles

25 / 09 / 20 a les 18:00 h Rum rum, Trasto karts – Festival Carrollets Xip Xap, Teatre Itinerant, Alguaire


TARRAGONA

27 / 09 / 20 a les 12:00 h Contes de la Mediterrània de les Germanes Baldufa Tanaka Teatre Teatret del Serrallo, Tarragona

12 / 12 / 20 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Teatre Orfeó Montsià, Ulldecona

Crítiques

A fons

Segueix-nos!

Comments are closed.

  • Una iniciativa de:
    Associació Professional de teatre per a tots els públics
    Amb el suport de:
    Col·labora:
    col·labora Diputació de Barcelona                 Institut d'Estudis Ilerdencs         Diputació de Lleida        Ajuntament de Barcelona

Pin It on Pinterest