Cerca al web

Propers espectacles

19 / 10 / 19 a les 12:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 17:00 h Periquillo Javier Ariza Sala Fènix, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 17:30 h Les sabatilles vermelles Dreams Teatre Jove Teatre Regina, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 12:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 17:00 h Periquillo Javier Ariza Sala Fènix, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 17:30 h Les sabatilles vermelles Dreams Teatre Jove Teatre Regina, Barcelona

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 12:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre Ateneu de Banyoles, Banyoles

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida

19 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Principal de Valls, Valls

19 / 10 / 19 a les 18:00 h L'aventura d'avorrir-se L’Estaquirot Teatre La Lira Ampostina, Amposta

22 / 11 / 19 a les 18:30 h El silenci d'Hamelin – 15è Festival Guant Farrés Brothers i Cia. Teatre Principal de Valls, Valls

BARCELONA

19 / 10 / 19 a les 12:00 h L'eruga voladora Cia. Pea Green Boat La Puntual, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 17:00 h Periquillo Javier Ariza Sala Fènix, Barcelona

19 / 10 / 19 a les 17:30 h Les sabatilles vermelles Dreams Teatre Jove Teatre Regina, Barcelona


GIRONA

20 / 10 / 19 a les 12:00 h Cirque déjà vu Companyia de Comediants La Baldufa Teatre de Bescanó, Bescanó

20 / 10 / 19 a les 12:00 h La petita Capmany Tanaka Teatre Ateneu de Banyoles, Banyoles

26 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Municipal de Palafrugell, Palafrugell


LLEIDA

26 / 10 / 19 a les 17:00 h Colors de Monstre – Correllengua 2019 Tombs Creatius Cia. d’arts de carrer Plaça de les Nacions Sense Estat, Tàrrega

27 / 10 / 19 a les 18:00 h Polzet Zum-Zum Teatre Plaça de La Unió, Alpicat

09 / 11 / 19 a les 18:00 h Mare Terra La companyia del príncep Totilau Caixafòrum Lleida, Lleida


TARRAGONA

19 / 10 / 19 a les 18:00 h El Monstre de Colors Tutatis Productora Teatre Principal de Valls, Valls

19 / 10 / 19 a les 18:00 h L'aventura d'avorrir-se L’Estaquirot Teatre La Lira Ampostina, Amposta

22 / 11 / 19 a les 18:30 h El silenci d'Hamelin – 15è Festival Guant Farrés Brothers i Cia. Teatre Principal de Valls, Valls

Crítiques

A fons

Segueix-nos!

Comments are closed.

Pin It on Pinterest