10 / 09 / 16 a les 10:30 h · Diverses ubicacions – Tàrrega, Tàrrega
Per a tots els públics
Consultar preus
+ informació i opinions
Fira Tàrrega 2016
Vàries companyiesFiraTàrrega ofereix anualment una selecció d’espectacles de teatre, moviment i circ que vol seduir el públic i estimular els professionals assistents; una oferta eclèctica que combina les diferents disciplines escèniques i que posa una atenció especial en la presentació de talents emergents i en les avantguardes creatives nacionals i internacionals.
La programació es converteix en un catàleg de vivències úniques, que fa una aposta decidida per l’excel·lència i la riquesa de formats i escriptures, i que té les arts de carrer i els espais no convencionals com a eix de referència principal.
Programa dissabte 10 de setembre
Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
10:30 | #ciutatvisible | Colordellop | Instal·lació | |
10:30 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
10:30 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60′ | Clown |
10:30 | terra condere | silere | 90′ | Site Specific |
11:00 | Cellodrak | Montana Colors en col·laboració amb Tope | Instal·lació | |
11:00 | CorroC | Escarlata Circus | 60′ | Noves dramatúrgies |
11:00 | Handle with care | Diana Gadish | 40′ | Dansa Teatre |
11:00 | Massager | CCOT | 60′ | Performance |
11:00 | Périples immobiles | MéliMélo & Compagnie | 5′ | Instal·lació |
11:00 | Silencis | Claire Ducreux | 30′ | Dansa Teatre |
11:00 | Taller de Dansa Urbana | GetBak | 60′ | Taller |
11:00 | The Special Rocket | Cia. Peus de Porc | 3′ | Instal·lació |
11:00 | Van de bòlit | El Pájaro Carpintero | Instal·lació | |
11:00 | We are the robots! | Montana Colors | 150′ | Taller |
11:15 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
11:30 | Fulgor | Teatro Niño Proletario | 75′ | Site Specific |
11:30 | Loo | Ponten Pie | 30′ | Infantil |
12:00 | Crotch (entrecuix) | Cia. Baal | 50′ | Dansa |
12:00 | Entropia, Entalpia, Utopia | Moritz presenta Diga’ls-hi Inquiets | 30′ | Teatre Musical |
12:00 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
12:00 | The Audition | Xa!Teatre | 35′ | Circ |
12:30 | El taller de Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 105′ | Instal·lació |
12:30 | Loo | Ponten Pie | 30′ | Infantil |
12:45 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
13:00 | Frames | La Licuadora | 18′ | Dansa |
14:00 | La cocina pública | Teatro Container | 135′ | Teatre de carrer |
16:30 | Loo | Ponten Pie | 30′ | Infantil |
17:00 | Entropia, Entalpia, Utopia | Moritz presenta Diga’ls-hi Inquiets | 30′ | Teatre Musical |
17:00 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
17:00 | Périples immobiles | MéliMélo & Compagnie | 5′ | Instal·lació |
17:00 | terra condere | silere | 90′ | Site Specific |
17:00 | The Special Rocket | Cia. Peus de Porc | 3′ | Instal·lació |
17:00 | Van de bòlit | El Pájaro Carpintero | Instal·lació | |
17:30 | A mí no me escribió Tennessee Williams | Cía. Roberto G. Alonso | 60′ | Dansa Teatre |
17:30 | Doble KO | Arcopom | 6′ | Dansa |
17:30 | El Diván de la peluquera | Sienta la cabeza | 180′ | Instal·lació |
17:30 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60′ | Clown |
17:30 | Loo | Ponten Pie | 30′ | Infantil |
17:30 | Molar | Quim Bigas | 60′ | Dansa |
17:30 | Viaje nº 9 | Teatro del Sonido | 50′ | Teatre de carrer |
17:30 | We are the robots! | Montana Colors | 150′ | Taller |
17:45 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
18:00 | Asuelto | HURyCAN | 25′ | Dansa Teatre |
18:00 | Tank | Muzikanty | 40′ | Carrer |
18:30 | Doble KO | Arcopom | 6′ | Dansa |
18:30 | Handle with care | Diana Gadish | 40′ | Dansa Teatre |
18:30 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
18:30 | Loo | Ponten Pie | 30′ | Infantil |
19:00 | Menar | Joan Català & Roser Tutusaus | 45′ | Dansa |
19:00 | terra condere | silere | 90′ | Site Specific |
19:00 | The Audition | Xa!Teatre | 35′ | Circ |
19:15 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
19:30 | A mí no me escribió Tennessee Williams | Cía. Roberto G. Alonso | 60′ | Dansa Teatre |
19:30 | El taller de Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 105′ | Instal·lació |
19:30 | Get live | Getbak | 40′ | Música i Dansa |
19:30 | Misa Fronteriza | Universiteatro & Gorguz Teatro | 70′ | Teatre |
19:30 | Viaje nº 9 | Teatro del Sonido | 50′ | Teatre de carrer |
20:00 | Apocalypse Uploaded, la transhumantzació de les Abelles | LAminimAL | 120′ | Site Specific |
20:00 | L’oníric món de DINS | Holoqué | 15′ | Teatre d’objectes |
20:00 | Mulïer | Cia. Maduixa | 30′ | Dansa |
20:00 | SPLIT | Colectivo Circo 9.8 | 45′ | Circ |
20:00 | The last cabaret | Kiku Mistu | 30′ | Multidisciplinar |
20:30 | CorroC | Escarlata Circus | 60′ | Noves dramatúrgies |
20:30 | Náufragos | La Industrial Teatrera | 60′ | Clown |
21:00 | Algo de mí, algo de ti | Carretera 45 Teatro | 70′ | Teatre de carrer |
21:00 | Cafe Europa | Ondadurto Teatro | 60′ | Multidisciplinar |
21:00 | inTarsi | Companyia de Circ ‘eia’ | 60′ | Circ |
21:00 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60′ | Clown |
21:00 | Spazi…o | Dikothomia Cia. | 50′ | Circ |
21:00 | The last cabaret | Kiku Mistu | 30′ | Multidisciplinar |
21:30 | Entropia, Entalpia, Utopia | Moritz presenta Diga’ls-hi Inquiets | 30′ | Teatre Musical |
21:30 | HAZTE BANQUERO. Tarjetas Black: todo lo que quisieron ocultarte con sus propias palabras. | Conservas – Xnet /15MpaRato – Minoria Absoluta | 105′ | Teatre |
21:30 | Huellas en la arena | Didi Rodan | 50′ | Carrer |
22:00 | Kintsugi | Iron Skulls Co | 12′ | Dansa |
22:00 | Limbo | Les Impuxibles | 60′ | Dansa Teatre |
22:00 | Murmur, concert pintat | Ravid Goldschmidt i Quim Moya | 6′ | Multidisciplinar |
22:00 | Tank | Muzikanty | 40′ | Carrer |
22:00 | The last cabaret | Kiku Mistu | 30′ | Multidisciplinar |
22:30 | El fill que vull tindre | El Pont Flotant | 70′ | Teatre |
22:30 | Oskara | Kukai Dantza | 60′ | Dansa |
23:00 | Au pied du mur… | 100 Racines | 45′ | Circ |
23:00 | Barcelona (contra la paret) | LaPùblica | 90′ | Teatre |
23:00 | Misa Fronteriza | Universiteatro & Gorguz Teatro | 70′ | Teatre |
23:00 | Náufragos | La Industrial Teatrera | 60′ | Clown |
23:00 | Riff this, Riff that | Ephrat Asherie Dance | 30′ | Música i Dansa |
23:00 | The last cabaret | Kiku Mistu | 30′ | Multidisciplinar |
23:30 | Apocalypse Uploaded, la transhumantzació de les Abelles | LAminimAL | 120′ | Site Specific |
23:30 | Furieuse tendresse | Cirque Exalté | 45′ | Circ |
0:00 | Manifesta | Cia. Obskené | 60′ | Circ polític |
0:30 | Quixote | Grupo Puja | 40′ | Teatre de carrer |
1:00 | Batukada | BATbatuka | 60′ | Música |
2:00 | D.WattsRiot | D.WattsRiot | 180′ | |
2:00 | Dj Filastine | Dj Filastine | 180′ | Música |
Carregant mapa...